Souhlasím s tím, že by občanům České republiky mělo být umožněno volit ve volbách, primárně parlamentních a prezidentských, distančně. 

Pokud s výše uvedeným prohlášením souhlasíte, připojte svůj podpis, zveřejněte svůj souhlas a dejte tím naší společné iniciativě větší váhu. Děkujeme!

Poskytnutím Vašich informací udělujete  svolení, abychom je mohli zpracovat. Zavazujeme se, že údaje o vaší osobě zpracujeme pouze ve smyslu obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) a neposkytneme je žádnému třetímu subjektu. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Zaroveň souhlasíte s tím, že Vás máme právo kontaktovat na Vaší e-mailove adrese. Pokud si nepřejete obdržet jakýkoliv e-mail, napiště nám. 

Pokud reprezentujete krajanský spolek v zahraničí a chtěli byste svůj spolek zařadit mezi signatáře, kteří korespondenční volbu podporují, napište nám!

Níže podepsané krajanské spolky a Češi žijící v České republice i v zahraničí souhlasí s tím, aby občanům České republiky bylo umožněno volit ve sněmovních, evropských a prezidentských volbách distančně.

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube