Použití aplikace Orgsu - Aktivně za korespondenční volby

JAK SE PŘIHLÁSIT

Na závod se přihlaste ZDE. Sic je startovné 0 Kč, tak se prosím proklikejte registračním formulářem. Nutno vyplnit údaje označené * i na stránce ‘fakturační údaje’- zde stačí dopsat město, a na konci potvrdit objednávku, aby byla vaše objednávka "uhrazená".

 

Následně vám do Vašeho emailu přijdou 3 zprávy:

 

1) Informace o založení účtu – tento email obsahuje Vaše ID uživatele a dočasné heslo k přihlášení do Vašeho profilu (LOGIN - PŘIHLÁŠENÍ ATLETA)

2) Úhrada objednávky – informace o uhrazení startovného (zde nulová částka).

3) Informace o přihlášce na závod – tento email obsahuje kód závodu (Race ID) a soukromý klíč (Private Key) – tyto kódy budete potřebovat k nalogování do mobilní aplikace. Tento email dále obsahuje praktické instrukce, jak se do mobilní aplikace ORGSU Tracking nalogovat a začít ji používat.

 

JAK SE ZÚČASTNIT

Každý má možnost jednou a/nebo víckrát běžet, jet na kole a svůj výkon nahrát. buď použijete své chytré hodinky, které umí vyrobit GPX soubor, nebo pojedete s chytrým telefonem ve kterém bude nahraná a spuštěná apka Orgsu Tracking.

 

a) Stáhněte si aplikaci ORGSU Tracking na mobil nebo chytré hodinky.

b) K zalogování do aplikace ORGSU Tracking budete potřebovat 3 kódy:

    i. Race ID: obdržíte emailem na základě registrace (Informace o přihlášce na závod)

    ii. Start Number: Najdete na startovní listině 24 hodin po vaší registraci - viz níže na této stránce a nebo ZDE (startovní listinu najdete      i ve Vašem profilu atleta v ORGSU -> Detaily k závodům -> Startovní listina.)

    iii. Private Key: obdržíte emailem na základě registrace (Informace o přihlášce na závod)

c) V den vašeho běhu/chůze/jízdy na kole/ pro podporu korespondenční volby pak Apku ORGSU Tracking zapněte chvíli před tím, než chcete vystartovat.

d) Zalogováním do aplikace aktivujete měření trasy, které se projeví načítáním souřadnic, které jsou odesílány do systému ORGSU. Až se vám aplikace přihlásí, zobrazí vaše jméno a začne odesílat polohy, tak telefon v klidu uložte do batohu, nebo holderu tak, aby měl co nejlepší příjem GPS signálu, a můžete vyrazit. Apka nečeká na příkaz ke startu, pouze zaznamená váš pohyb.

 

e) Apku ORGSU Tracking tlačítkem LOG OUT odhlaste po ukončení vašeho běhu/chůze/jízdy na kole. Aplikace si při opakovaném logování bude informace účastníka pamatovat, proto nebude nutné pokaždé během LOG IN vpisovat všechny 3 kódy.

 

f) V zájmu fair play nešiřte vaše přihlašovací kódy mimo okruh přihlášených účastníků.

Použití chytrého telefonu: Váš chytrý telefon je nutné předem nastavit a vyzkoušet, aby spal v batohu a zároveň, aby živě načítal a posílal vaše GPS polohy. Toto je nutné ručně nastavit. Určitě si nastudujte a předem si vyzkoušejte váš mobil podle https://www.orgsu.com/cs/test-tracking-apky/. Pokud jste nebyli úspěšní, nastavujte dál a/nebo použijte jiný mobil.

 

Použití chytrých hodinek: Nahrajte si přesně svůj výkon od startu do cíle. Poté se přihlaste do svého profilu atleta na webu, najděte záložku Detaily k závodům - Import poloh GPX. Jak z vašich hodinek nahrát soubor GPX si musíte nastudovat nezávisle.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube