top of page

Přihlaste se k závodu

Přihlaste se tlačítkem "Přihláška na závod" a proklikejte se registračním formulářem až do konce i když je startovné zdarma. Na zadaný email dostanete Informaci o založení účtu, úhradu startovného a o přihlášce na závod. Pokud už přihlášení jste pokud jste na startovní listině, tak už se znovu přihlašovat nemusíte! 

počkejte si na své startovní číslo

prohlídněte si startovní listinu a vyčkejte na přidělení vašeho startovního čísla. Číslo potřebovat nebudete, pokud pro váš výkon budete používat chytré hodinky. 

a nahrávejte vaše sportovní aktivity: 

Každý máte možnost svoje výkony opakovaně nahrávat. Buď použijete své chytré hodinky, které umí vyrobit GPX soubor, nebo pojedete s chytrým telefonem ve kterém bude nahraná a spuštěná apka Orgsu Tracking.

ORGSU Tracking Apkou 

Až si apku stáhnete na mobil, tak si telefon nastavte a funkčnost určitě vyzkoušejte podle pokynů zde

Race ID, Private Key číslo obdržíte emailem.

Před vaším během/chůzí/jízdou na kole/ pro podporu korespondenční volby pak Apku ORGSU Tracking zapněte a přihlaste těsně před tím, než chcete vystartovat. Apka nečeká na žádné tlačítko start a cíl, takže až se vám přihlásí a začne odesílat polohy (hodnoty Gathered/Sent porostou) tak můžete vyrazit. Po skončení aktivity apku odhlaste tlačítkem Logout. 

Sportovními hodinkami

Nahrajte si přesně svůj výkon od startu do cíle. Poté se přihlaste do svého profilu atleta tlačítkem "Profil Atleta". Vaše uživatelské jméno je bud vaše ID (máte zaslané v mailu) nebo váš email. V profilu atleta pak v menu vlevo najděte záložku Detaily k závodům - Import poloh GPX. Souborů můžete nahrát postupně kolik chcete. Jak z vašich hodinek nahrát soubor GPX je třeba nastudovat nezávisle.

Průběžné výsledky

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Více o technologii Orgsu, FAQs

Orgsu.com/cs je česká technologie pro podporu organizace závodů jak pro hromadné startování, individuální závody na pevných tratích tak pro distanční typy eventů.  Orgsu byla vyvinuta na základě 30 letých zkušeností a za jejím vývojem není zahraniční kapitál. O to více jsme hrdi na to, že můžeme podporovat distanční volby v ČR. Pokud se divíte proč nesouhlasí součet celkového počtu kilometrů s výkony ve výsledcích tak vězte, že Orgsu načítá i kilometry pořízené americkou technologií Strava. 

Powered by ORGSU High.png
bottom of page